Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Może nas zniechęcić tylko cena

07 października 2015 | Ekonomia
źródło: materiały prasowe

Bruno Duthoit | Aukcja częstotliwości LTE nie jest procesem doskonałym, ale nie ma powodów do jej unieważnienia. Wystarczy wyjaśnić kończące ją nowe rozporządzenie 
– uważa prezes Orange Polska.

Rz: Orange Polska jako jedyne nie skrytykowało rozporządzenia ministra cyfryzacji wprowadzającego zakończenie aukcji częstotliwości LTE w najbliższy piątek. Ale może jak trzej operatorzy apelujący do premier Ewy Kopacz o uchylenie dokumentu jesteście mu przeciwni?

Bruno Duthoit: Jesteśmy bardziej skoncentrowani na pracy niż na robieniu szumu medialnego wokół aukcji. Zarówno dla firmy, jak i dla mnie w biznesie ważna jest etyka: szanujemy innych, szanujemy naszą konkurencję i szanujemy władze. To powód, dla którego jesteśmy mniej „medialni" niż nasi konkurenci oraz partnerzy wypowiadający się o aukcji LTE. To jednak nie znaczy, że nie mamy zastrzeżeń do toczącego się procesu. Na pewno są w nim niedoskonałości, które były już wielokrotnie opisywane.

Co ma pan na myśli?

Po pierwsze, oferty składane w aukcji nie są wiążące. Po drugie, aukcji nie poprzedziła weryfikacja...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10263

Wydanie: 10263

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament