Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Ruszą szkolenia z zakresu funkcjonowania na rynku zamówień publicznych

27 stycznia 2016 | Dobra Firma | Michał Kołutniak

Wkrótce przedsiębiorcy zaliczani do sektora MSP będą mogli korzystać z dotowanych kursów i usług doradczych pomagających dobrze przygotować się do przetargu.

Takie szkolenia, kursy lub usługi będą świadczyć instytucje zrzeszające przedsiębiorców i wspierające ich rozwój, w tym działające na rzecz zatrudnienia, rozwoju gospodarczego, skupiające pracodawców i pracowników (np. organizacje pracodawców, organizacje samorządu gospodarczego, organizacje związkowe).

W tym celu wymienione podmioty muszą przygotować i złożyć wniosek o dofinansowanie. A wszystko w ramach ogłoszonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkursu. Wiąże się on z realizacją tzw. działania 2.2 „Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku" (tzw. typ projektu nr 2 „Działania szkoleniowe i/lub doradcze skierowane do przedstawicieli MMSP w zakresie funkcjonowania na rynku zamówień publicznych"). Jest to część programu „Wiedza,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10354

Wydanie: 10354

Spis treści
Zamów abonament