Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Radcowie chcą przekonać Polaków do swoich usług

07 listopada 2016 | Prawo

Poprawa wizerunku zawodu i pozyskiwanie na różne sposoby klientów – takie kierunki działania ustalił XI Krajowy Zjazd Radców Prawnych. Paweł Rochowicz

Zakończony w piątek wieczorem zjazd był okazją do wyboru nowych władz, ale też do poruszenia palących problemów, z jakimi styka się to środowisko. Ostatnio należy do nich kwestia uczciwości zawodowej, a tu wizerunek prawników podkopała nieco afera reprywatyzacyjna w Warszawie.

– W tę sprawę byli zamieszani nie tylko adwokaci, ale i radcowie. Przyjrzyjmy się temu – grzmiał z trybuny zjazdowej Zenon Klatka, niegdysiejszy prezes Krajowej Rady Radców Prawnych. Napiętnował on ustępujące władze samorządu za dotychczasowe milczenie w tej sprawie, choć w warszawskim magistracie sprawami reprywatyzacji nieruchomości zajmowało się wielu radców prawnych.

Sposoby na klienta

W dyskusjach zjazdowych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10593

Wydanie: 10593

Spis treści
Zamów abonament