Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Banki coraz bardziej troszczą się o przedsiębiorstwa

17 listopada 2017 | Dobra Firma
Oferty pakietów dla MSP
źródło: Rzeczpospolita
Oferty pakietów dla MSP

Przybywa pakietów dla MSP. Najnowszą ofertą jest oferta BGŻ BNP Paribas, który od listopada proponuje przedsiębiorcom pięć nowych pakietów. Inne banki też mają swoje propozycje.

ewa bednarz

Każdy bank ma oferty przeznaczone dla mniejszych i większych firm. Nie wszystkie jednak mają całe pakiety, które mogą przedsiębiorcom ułatwić zarządzanie finansami. BGŻ BNP Paribas zróżnicował potrzeby swoich klientów i proponuje im pakiety najbardziej pasujące do prowadzonej działalności i związanych z nią potrzeb.

Pakiet FX BOX przeznaczony jest np. dla eksporterów i importerów, którym potrzebne są szybkie rozliczenia walutowe. Do ich dyspozycji jest internetowa platforma wymiany walut – FX Pl@net, która umożliwia szybkie zawieranie transakcji we wszystkie dni robocze przez całą dobę oraz składanie ofert kupna lub sprzedaży walut na 30 dni (gdy kurs uzyska odpowiednią wysokość – firma otrzyma alert cenowy). Przedsiębiorcy mają też do wglądu codzienne i miesięczne raporty ekonomiczne oraz prognozy rynkowe.

Rachunki mogą być prowadzone w 19 walutach. Pakiet obejmujący rachunek bieżący i dwa rachunki pomocnicze kosztuje 79 zł miesięcznie. Za każdy dostępny trzeba zapłacić 19 zł. Przelewy do ZUS i urzędów skarbowych są bezpłatne, za inne krajowe bank będzie potrącał po 0,75 zł. Tani jest natomiast przelew SEPA zlecany za pośrednictwem BiznesPl@net – kosztuje 4 zł. Karta do rachunku jest bezpłatna.

Każdemu według potrzeb

Dla firm, które mają duże obroty...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10905

Wydanie: 10905

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament