W taką zimę trudno grać

15 lutego 2021 | Sport | Stefan Szczepłek

Mało bramek, mało emocji, dużo przypadków. Piast Gliwice przerwał zwycięską serię Pogoni Szczecin.

Dla szczecinian to nie był dobry tydzień. W czwartek, po porażce z Piastem 1:2, odpadli z rozgrywek o Puchar Polski. W sobotę doszło do rewanżu w lidze. Tym razem mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Dla wracającego do formy Piasta to połowiczny sukces. Pogoń może mówić o porażce. Mało, że straciła punkt na własnym boisku, to w dwóch meczach Piast nie dał jej wielu szans na zdobycie bramki.

Więcej powodów do zmartwień ma Raków. Drużyna mająca szanse na tytuł mistrzowski już w czwartym meczu z rzędu nie zdobyła bramki. A jeszcze...

Wydanie: 11888