Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Gdy REIT-ów wciąż brak, opcją jest crowdinvesting

17 września 2021 | Nieruchomości | Adam Roguski
źródło: materiały prasowe

Nieruchomości komercyjne to cały czas dobry pomysł na ulokowanie pieniędzy, biorąc pod uwagę niskie stopy procentowe – powiedział w programie #RZECZoNIERUCHOMOSCIACH Marcin Pabijanek, prezes Petram House i założyciel platformy Social.Estate.

 

Petram House to spółka, która pomaga inwestorom indywidualnym lokować pieniądze w nieruchomości komercyjne – to zazwyczaj duże transakcje wymagające dużego wkładu. Próbujecie też otworzyć ten rynek dla szerszego grona Polaków dzięki crowdinvestingowi i platformie Social.Estate. Właśnie ruszyły dwie kampanie – co to za projekty, w jaki sposób inwestorzy mieliby na nich zarobić?

Jako platforma jesteśmy pośrednikiem między deweloperami a potencjalnymi inwestorami. aktualnie prowadzone są dwie kampanie spółki PKB Invest Budowa. To dwa parki handlowe: w Rudzie Śląskiej oraz Olkuszu. Charakter inwestowania w obu przypadkach jest taki sam. To już nie tyle crowdinvesting, ile prawdopodobnie pierwszy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12068

Wydanie: 12068

Spis treści
Zamów abonament