Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowoczesny koncern to odpowiedzialny koncern

26 listopada 2021 | CSR- Pomagamy!

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu to sformułowanie, które słyszy się dziś wszędzie. Dla Grupy LOTOS, jednej z największych polskich firm, nie jest to pusty slogan. Firma czuje się odpowiedzialna wobec państwa, rynku, partnerów, klientów i pracowników. W tym przypadku odpowiedzialność nabiera konkretnego znaczenia.

LOTOS to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. Wśród czterech naczelnych wartości społecznej odpowiedzialności LOTOSU są: czystość, otwartość, innowacyjność i odpowiedzialność.

Grupa Kapitałowa LOTOS silnie oddziałuje na swoje otoczenie. Dla gdańskiego koncernu ważne jest, by działalność biznesowa uwzględniała potrzeby społeczeństwa oraz wyzwania środowiskowe. LOTOS to druga największa...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12126

Wydanie: 12126

Spis treści
Zamów abonament