Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Myślimy o przyszłości i wychodzimy do przodu

26 listopada 2021 | Nieruchomości | Anna Krzyżanowska
źródło: materiały prasowe

Za jakiś czas po prostu nie będzie wypadało, żeby budynek nie posiadał rozwiązań proekologicznych – mówił w programie #RZECZoNIERUCHOMOSCIACH Grzegorz Kawecki, wiceprezes Marvipol Development.

 

Rynek mieszkaniowy jest rozgrzany. Mieszkania sprzedają się jak świeże bułeczki. Zdawałoby się, że nie jest to optymalny moment na to, żeby oferować mieszkania, które posiadają dodatkowe funkcjonalności czy proekologiczne urządzenia. Tymczasem państwa firma właśnie je oferuje. Dlaczego?

Dlatego, że nie patrzymy na tu i teraz, tylko przyszłościowo. Mieszkania kupuje się na wiele lat. Chcemy, żeby nasz klient był zadowolony z towaru, który od nas nabywa, nie tylko dzisiaj, ale i za kilka lat. Patrzymy na przyszłość pod kątem tego, co dzieje się z klimatem. Nasza firma dba o zrównoważony rozwój i stąd nasze decyzje, aby produkty, jakimi są mieszkania, nie były zwykłymi mieszkaniami. Tak jak pani wskazała, rzeczywiście...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12126

Wydanie: 12126

Spis treści
Zamów abonament