Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Jak dobrze mieć (takiego) sąsiada

26 listopada 2021 | CSR- Pomagamy!

Co robić, by skutecznie zmieniać swoje otoczenie na lepsze? CEMEX Polska pokazuje, że warto przede wszystkim uważnie słuchać tych, którym się pomaga. Firma od lat realizuje i wspiera inicjatywy stanowiące odpowiedź na realne potrzeby lokalnych społeczności.

 

W ostatni weekend sierpnia szkoła w Jaroszowcu (woj. małopolskie) wzbogaciła się o nową ścieżkę sensoryczną. Wspólne dzieło pracowników szkoły, rodziców uczniów i pracowników CEMEX pozwala dzieciom lepiej poznać zmysł dotyku.

To tylko jeden z 20 projektów zrealizowanych w ostatnich miesiącach w ramach akcji wolontariatu pracowniczego CEMEX Polska. Dzięki zaangażowaniu pracowników, w sąsiedztwie zakładów CEMEX przybywa udogodnień powstających z myślą o okolicznych mieszkańcach.

Projekty, w których uczestniczą także partnerzy firmy i przedstawiciele lokalnych społeczności, są realizowane przy wsparciu finansowym Fundacji CEMEX...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12126

Wydanie: 12126

Spis treści
Zamów abonament