Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informatyka bliżej potencjalnych odbiorców

24 stycznia 1998 | Nauka i Technika | ZZ
źródło: Nieznane

KOMPUTER-EXPO '98

Rekordowa frekwencja, mniej premierowych "hitów", więcej użytecznych rozwiązań

Informatyka bliżej potencjalnych odbiorców

FOT. MACIEJ SKAWIŃSKI

ZBIGNIEW ZWIERZCHOWSKI

Gołym okiem widać było, a potwierdzili to także organizatorzy, że XII Międzynarodowe Targi Komputer-Expo, które odbywały się w ubiegłym tygodniu w Warszawie przyciągnęły rekordową liczbę zwiedzających. Było ich dobrze ponad 150 tys. Być może stało się tak, przynajmniej po części, za sprawą większej aktywności wystawców. Skoro ubiegły rok był trudniejszy dla "branży", szczególnie dostawców hardware'u, co oficjalnie potwierdził w czasie targów m.in. Optimus (sprzedał ok. 90 tys. PC-tów, a więc mniej niż rok wcześniej), to firmy dołożyły starań, aby wzbudzić zainteresowanie swoimi produktami i rozwiązaniami.

Mniej było w trakcie tegorocznych targów premierowych "hitów" (czy produktów pokazywanych tuż po światowych premierach), ale wyraźnie z kolei było widać, że oferta była bardziej dostosowana do potrzeb polskiego rynku - tych obecnych i przyszłych. Mogło to trafiać w oczekiwania potencjalnych klientów, którzy przede wszystkim potrzebują rozwiązań informatycznych, zaś nowości traktują tak, jak powinno się je...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1291

Spis treści
Zamów abonament