Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Firmy

02 października 2004 | Ekonomia | DE

BUDOWNICTWO

Kontrakt drogowy Budimeksu-Dromeksu

Budimex-Dromex, spółka zależna Budimeksu, podpisał z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad kontrakt o wartości 103,3 mln zł na przebudowę drogi krajowej nr 50 z Góry Kalwarii do Mińska Mazowieckiego. Budimex zmodernizował inny odcinek tej drogi z Sochaczewa do Mszczonowa. Droga nr 50 pełni rolę drogi tranzytowej dla tirów omijających Warszawę. A.BU.

Spółka Budimeksu w Niemczech

Budimex zarejestrował w Niemczech firmę Budimex Bau o kapitale zakładowym 25 tys. euro. Spółka dotychczas realizowała roboty w Niemczech jako podmiot polskiego prawa, a w Niemczech miała jedynie przedstawicielstwo. W ubiegłym roku skonsolidowane przychody Budimeksu na rynku niemieckim wyniosły 161,9 mln zł, o prawie 3 proc. więcej niż w 2002 roku, natomiast w porównaniu z 2001 r. były one o 8,9 proc. mniejsze. A.BU.

CHEMIA

Schering: nowy dyrektor polskiego oddziału

Nowym dyrektorem generalnym polskiego oddziału koncernu farmaceutycznego Schering został Yves Furet, dotychczasowy dyrektor marketingu w Schering AG. Burkhard Langguth, który był dyrektorem generalnym Schering Polska od 1991 r., obejmie nowe stanowisko w głównej siedzibie firmy w Berlinie. Yves Furet (40 l.) pracuje w Schering od 1994 r., wcześniej przez dwa lata związany był z...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3346

Spis treści
Zamów abonament