Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Grają, jakby tańczyły

02 maja 2007 | Dodatek Rzeczpospolitej | JP
źródło: Nieznane

SALON VIPÓW Urszula Dudziak, wokalistka jazzowa Grają, jakby tańczyły Rz: Kiedy rozmawialiśmy kilka lat temu, powiedziała pani, że oglądanie i grę w tenisa traktuje pani jak zawód, a śpiewanie to hobby. Coś się zmieniło?

Urszula Dudziak: Właściwie nic, poza tym, że to był żart. Swój czas faktycznie jednak dzielę na tenis i śpiewanie. Jedno i drugie kocham, tyle że śpiewaniem zarabiam na życie.

Widziałem, że ze smutkiem patrzyła pani na ostatnie piłki w przegranym meczu Agnieszki Radwańskiej z Aloną Bondarenko...

Kibicuję obu siostrom, bo to bardzo utalentowane dziewczyny. Pięknie się poruszają po korcie. Szczupłe, wysokie, grają tak, jakby tańczyły. Miło na nie patrzeć. Mają znakomity timing. Takie wyczucie rytmu bardzo potrzebne jest w jazzie, widzę więc pewne podobieństwa między tym, co robię zawodowo a...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 4145

Spis treści
Zamów abonament