Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kupcy wracają na Różyca

02 maja 2007 | Warszawa | MG
źródło: Nieznane
źródło: Nieznane

EURO 2012 Kupcy wracają na Różyca Już ponad stu kupców się zgłosiło, by wynająć budy na Bazarze Różyckiego. Liczą, że przy okazji piłkarskich mistrzostw Europy targowisko przeżyje reaktywację. W ciągu tygodnia stoiska podrożały o 25 procent

- Mam tu jedną budkę, ale główny handel prowadziłem na stadionie. Teraz wracam na Różyckiego, wynajmuję następne stanowisko -mówi Hubert Lipiński handlujący garniturami. - Jest szansa, że bazar znów stanie się centrum handlu.

Pan Karol (nie chce podawać nazwiska) sprzedaje ubrania na Stadionie Dziesięciolecia. Teraz postanowił się przenieść na Różyca. - Na razie tu przeczekam - mówi. Zdecydował się na dwie budki.

Chcą inwestować

Od 14 kwietnia, kiedy ogłoszono lokalizację Euro 2012, na Różyca przyszło już ponad 100 kupców. - Składałem podanie o budkę i przeżyłem szok....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 4145

Spis treści
Zamów abonament