Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Będzie salon Bemowa

27 listopada 2010 | Życie Warszawy | Mariusz Gruza
Tak w przyszłości mają wyglądać skrzyżowanie ul. Radiowej z ul. Powstańców Śląskich
źródło: materiały prasowe
Tak w przyszłości mają wyglądać skrzyżowanie ul. Radiowej z ul. Powstańców Śląskich
Nowa linia tramwajowa łącząca Bemowo z Jelonkami
źródło: materiały prasowe
Nowa linia tramwajowa łącząca Bemowo z Jelonkami
Przebudowa będzie  realizowana etapami. Ulica Powstańców Śląskich będzie przebudowywana na odcinku od ul. Wrocławskiej do Piastów Śląskich. Pierwszy etap obejmie odcinek od ul. Wrocławskiej do ul. Radiowej, przy okazji budowy linii tramwajowej na Jelonki.
źródło: Życie Warszawy
Przebudowa będzie realizowana etapami. Ulica Powstańców Śląskich będzie przebudowywana na odcinku od ul. Wrocławskiej do Piastów Śląskich. Pierwszy etap obejmie odcinek od ul. Wrocławskiej do ul. Radiowej, przy okazji budowy linii tramwajowej na Jelonki.

Szerokie i eleganckie chodniki, ścieżki rowerowe, estetyczne skwery i zieleńce oraz pasaże z kawiarniami i restauracjami. Tak za kilka lat ma wyglądać ul. Powstańców Śląskich

Przebudowa głównej arterii Bemowa jest jednym z najważniejszych celów, jakie dzielnica chce zrealizować w obecnej kadencji.

Bemowska al. KEN

Prawie sześciokilometrowy odcinek ul. Powstańców Śląskich ma się zmienić w wizytówkę dzielnicy. Urzędnicy podkreślają, że będzie to bemowski odpowiednik ursynowskiej al. KEN.

– Ulica zostanie zabudowana z obydwu stron. Znikną betonowe płyty oraz prowizoryczne parkingi, a na ich miejscu powstaną szerokie chodniki, ścieżki rowerowe oraz zieleń. Będą także skwery – mówi...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8788

Spis treści
Zamów abonament