Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W skrócie

02 listopada 2011 | Ekonomia | Dział ekonomiczy

Rekomendacje

Rośnie wycena PZU. Analitycy Credit Suisse w raporcie z 31 października podnieśli nieznacznie, bo tylko o 1 zł, do 378 zł cenę docelową dla akcji PZU. Wystawiają im neutralną ocenę. W poniedziałek można je było kupić na GPW po 337,5 zł.

„Kupuj" Polmed. Specjaliści niemieckiego biura maklerskiego Dr. Kalliwoda w raporcie z 31 października konsekwentnie zalecają kupowanie akcji Polmedu. Obniżyli jednak cenę docelową papierów do 3,93 zł z 4,24 zł wcześniej. Tłumaczą to korektą prognozy wyników i zwiększeniem prognozowanych dla spółki wydatków inwestycyjnych. Na ostatniej sesji walorami Polmedu handlowano po 2,05 zł.

Kęty warte więcej. Raiffeisen podwyższył w najnowszym raporcie cenę docelową dla akcji Kęty do 126 zł ze 118 zł. Jest o 18,8 proc. wyższa niż poniedziałkowy kurs (106 zł).

„Kupuj" Agorę do cena docelowa 16,5 zł. Analitycy DM BDM w raporcie z 26 października, podnieśli do „kupuj" z „redukuj" rekomendację dla akcji Agory. Wyceniają je na 16,5 zł, czyli 11,8 proc. powyżej kursu z ostatniej sesji (14,76 zł). Specjaliści spodziewają się dalszego pogorszenia wyników firmy w 2012 roku, jednak uważają, że skala ostatniej przeceny uwzględnia już główne problemy, z jakimi zmaga się Agora.

„Kupuj" Budimex. Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 25 października podtrzymali rekomendację „kupuj"...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9071

Wydanie: 9071

Spis treści
Zamów abonament