Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Oferta na miarę potrzeb

27 lutego 2014 | Menedżer
Spotkanie dyrektorów personalnych zrzeszonych w PSZK – 5 lutego br. w siedzibie Orange Polska
źródło: materiały prasowe
Spotkanie dyrektorów personalnych zrzeszonych w PSZK – 5 lutego br. w siedzibie Orange Polska

ZARZĄDZANIE | W poszukiwaniu pracowników nie pomogą utarte slogany typu „dynamicznie rozwijająca się firma" czy „przyjazna atmosfera w pracy". Aby przyciągnąć talenty, warto zbudować oryginalny i cenny dla nich pakiet korzyści.

Martyna Dziopak

5 lutego w siedzibie Orange Polska odbyło się spotkanie dyrektorów personalnych, którego współorganizatorem było Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Uczestniczyli w nim przedstawiciele firm z grona członków instytucjonalnych PSZK. Gościem specjalnym wydarzenia był Stefan Büschi – senior vice president Europe human resources Orange Polska. Celem była wymiana wiedzy, doświadczeń oraz praktyk pomiędzy przedstawicielami firm w zakresie budowania employee value proposition (EVP) w odniesieniu do zarządzania talentami w przedsiębiorstwie.

Zrozumieć EVP

EVP to obecnie jeden z najistotniejszych elementów strategii employer brandingu oraz polityki przyciągania i wyławiania talentów na rynku pracy. Jaka jest rola menedżera w zarządzaniu talentami w oparciu na EVP?

Głównym wnioskiem płynącym z dyskusji było potwierdzenie konieczności inwestowania w EVP, stanowiącego nieodłączny element polityki kadrowej firmy. Ma to związek...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9775

Wydanie: 9775

Spis treści

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Zamów abonament