Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Podstawa to dostęp do danych

17 czerwca 2016 | Ekonomia
źródło: materiały prasowe

Jason McGee | Dzisiejsze realia rynkowe i zmieniająca się w bardzo szybkim tempie gospodarka stawiają przed wszystkimi coraz to nowe wyzwania 
– mówi wiceprezes IBM ds. systemów cloud.

Rz: Dla konsumentów IBM wciąż bardzo kojarzy się ze sprzętem komputerowym, choć już od dawno go nie produkujecie. Jaka działalność jest dziś dla firmy kluczowa?

Wszystkie związane z dostarczeniem naszym klientom kompleksowej usługi informatycznej, zgodnej z aktualnym zapotrzebowaniem. Rynek zmierza teraz w określonym kierunku, siłą rzeczy koncentrujemy się na wszelkiego typu rozwiązaniach związanych z chmurą obliczeniową. Musimy nowe rozwiązania przygotowywać w taki sposób, aby były maksymalnie wydajne, ale też wygodne w użytkowaniu. Mamy klientów w 179 krajach, w których prowadzimy działalność, stąd wachlarz rozwiązań, jakie jesteśmy w stanie zaoferować oraz z jakimi musieliśmy się na różnym etapie zmierzyć, jest naprawdę duży. Cloud to nie tylko platforma do rozwiązywania problemów, zdecydowanie większą rolę widzimy we wdrażaniu innowacji.

Dużo mówicie teraz o technologiach kognitywnych, czyli samouczących się systemach, analizie pracy mózgu, odczytywaniu przez urządzenia gestów, wyrazu twarzy, rozumieniu słowa mówionego i intonacji. Można je wykorzystać...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10473

Wydanie: 10473

Spis treści
Zamów abonament