Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wyróżniamy innowacyjne pomysły, wygrane w sądach i ciekawe transakcje

23 czerwca 2017 | Ranking firm doradztwa podatkowego
Wyróżnienia przyznane przez Kapitułę Rankingu firm doradztwa podatkowego „Rzeczpospolitej”
źródło: Rzeczpospolita
Wyróżnienia przyznane przez Kapitułę Rankingu firm doradztwa podatkowego „Rzeczpospolitej”
Inne ciekawe aktywności zgłoszone przez uczestników rankingu
źródło: Rzeczpospolita
Inne ciekawe aktywności zgłoszone przez uczestników rankingu

Nagradzamy uczestników rankingu za rozwiązania informatyczne, które pomagają przedsiębiorcom wypełniać obowiązki wobec fiskusa. Doceniamy także przełomowe wyroki oraz doradztwo przy prestiżowych sprawach.

monika pogroszewska

Po raz drugi w historii rankingu przyznaliśmy wyróżnienia za prestiżowe sukcesy, które firmy i kancelarie doradztwa podatkowego odniosły w trzech kategoriach: ważnych transakcji, wygranych przed sądami oraz innowacyjnych rozwiązań. Zależy nam, by ranking „Rzeczpospolitej" przedstawiał nie tylko największe i najbogatsze firmy i kancelarie, ale również ich aktywność i osiągnięcia.

Wyboru dokonała kapituła rankingu pod przewodnictwem prof. Hanny Litwińczuk, złożona z wybitnych przedstawicieli świata nauki, autorytetów w dziedzinie prawa podatkowego oraz członków organizacji przedsiębiorców. Członkiem kapituły jest też p.o. szefa działu Prawa „Rzeczpospolitej" Anna Wojda, ale nie typuje przedsięwzięć do wyróżnienia.

Przełomowe wyroki

W pierwszej kategorii, czyli wygranych przed sądami, członkowie kapituły wybrali orzeczenia prowadzące do odwrócenia niekorzystnej dla podatników linii interpretacyjnej lub orzeczniczej, przyczyniające się do zmiany praktyki organów podatkowych.

– Wyróżniamy wyroki, które mogą mieć przełomowe znaczenie dla ogółu podatników – powiedziała prof. Hanna Litwińczuk podczas obrad kapituły. Na wniosek profesor kapituła wprowadziła odrębne kategorie dla wygranych przez sądami w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego:...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10782

Wydanie: 10782

Spis treści
Zamów abonament