Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nagroda za pomoc pro bono potrzebującym

23 czerwca 2017 | Ranking firm doradztwa podatkowego
Kancelaria TLA pomogła rozwiązać bieżące problemy Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Od lewej partnerzy: Krzysztof Koniewski i Robert Smoczyński.
źródło: materiały prasowe
Kancelaria TLA pomogła rozwiązać bieżące problemy Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Od lewej partnerzy: Krzysztof Koniewski i Robert Smoczyński.

Wyróżnienie za bezpłatne doradztwo przyznajemy kancelarii TLA Smoczyński Koniewski z Wrocławia. Doceniamy też zaangażowanie Dentons.

Monika pogroszewska

W naszym zestawieniu prezentujemy firmy, które nie tylko odnoszą sukcesy finansowe, ale również potrafią się nimi dzielić. Stworzyliśmy kategorię pro bono, by wyróżnić uczestników udzielających nieodpłatnej pomocy podatkowej osobom fizycznym, organizacjom społecznym i instytucjom publicznym, których nie byłoby stać na profesjonalne porady. W tej kategorii bierzemy pod uwagę zaangażowanie i nakład pracy, uwzględniając skalę działalności kancelarii i liczbę zatrudnionych w niej doradców.

Wraz z Centrum Pro Bono nagrodę za działalność...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10782

Wydanie: 10782

Spis treści
Zamów abonament