Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Gwiazdy w kategorii indywidualnej

23 czerwca 2017 | Ranking firm doradztwa podatkowego | Monika Pogroszewska
Rekomendacje – najlepsi specjaliści
źródło: Rzeczpospolita
Rekomendacje – najlepsi specjaliści

Do najlepszych zaliczani są doradcy z Crido Taxand, Thedy & Partners, FL Tax i KPMG. Do grona liderów dołączyli Kamil Lewandowski (FL Tax) i Adam Allen (Thedy & Partners).

O sukcesie w dziedzinie doradztwa decydują nie tylko silne zespoły, ale też liderzy i ich indywidualne osiągnięcia. W naszym rankingu pokazujemy specjalistów, którym udało się uzyskać największe uznanie swojego środowiska. O wskazanie najlepszych ekspertów w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego prosimy ich konkurentów. Uczestnicy rankingu nie mogli bowiem oddać głosu na siebie ani na nikogo ze swojej firmy.

Osoby, które zebrały największą liczbę głosów, otrzymują tytuł lidera w danej dziedzinie prawa podatkowego. Mniejsza liczba wskazań oznacza rekomendację.

W podatku VAT nie było niespodzianek. Za najlepszych ekspertów uznani zostali, podobnie jak w latach poprzednich: Jerzy Martini (Martini i Wspólnicy) i Roman Namysłowski (Crido Taxand). Rekomendacje uzyskali Paweł Fałkowski (FL Tax) i Tomasz Michalik (MDDP), który jest najbardziej utytułowanym doradcą w 11-letniej historii rankingu...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10782

Wydanie: 10782

Spis treści
Zamów abonament