Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Podpowiadają, jak rozwiązać problemy

27 czerwca 2018 | Ranking firm doradztwa podatkowego | Monika Pogroszewska
źródło: Rzeczpospolita

Doradcy chętnie dzielą się wiedzą na temat podatków. W tej kategorii naszego rankingu zwyciężyła firma KPMG, przed EY i Deloitte oraz MDDP.

Po raz drugi przyznaliśmy wyróżnienia za działalność w dziedzinie edukacji podatkowej. Uczestników rankingu poprosiliśmy o informacje na temat organizowanych przez nich konferencji i opublikowanych raportów o tematyce podatkowej. Liczyły się też konkursy rozpowszechniające wiedzę o podatkach.

Wybór powierzyliśmy kapitule pod przewodnictwem prof. Hanny Litwińczuk. Zadanie nie było łatwe. Blisko 30 firm wykazało ogromne zaangażowanie w publikację ciekawych raportów i organizację wydarzeń. Wiele z nich miało formę bezpłatnych seminariów czy webinariów.

– Duże firmy mają w tej kategorii przewagę ze względu na skalę swojej działalności. Tym bardziej należy zwrócić uwagę na aktywność podmiotów spoza wielkiej czwórki – mówiła podczas obrad kapituły prof. Elżbieta Chojna-Duch.

Pierwsze miejsce w kategorii edukacji...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11087

Wydanie: 11087

Spis treści
Zamów abonament