Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Znane nazwiska przyciągają klientów

27 czerwca 2018 | Ranking firm doradztwa podatkowego
źródło: Rzeczpospolita

liDERZY | Po raz pierwszy wybraliśmy najlepszego eksperta w dziedzinie doradztwa transakcyjnego. Został nim Łukasz Kupryjańczyk (Thedy & Partners). Pojawiły się też nowe nazwiska w rekomendacjach. Monika Pogroszewska

O pozycji firm doradztwa podatkowego decyduje nie tylko silny zespół, ale też pracujący dla nich wybitni specjaliści. To ich nazwiska przyciągają klientów.

W tej kategorii rankingu przyznajemy nagrody za indywidualne osiągnięcia w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego. Prezentujemy specjalistów, którym udało się zdobyć największe uznanie środowiska. O wskazanie najlepszych ekspertów prosiliśmy ich konkurentów.

W tym roku po raz pierwszy uwzględniamy wskazania na własną firmę lub osobę. Uczestnicy mogli zaprezentować tylko jednego eksperta z własnej kancelarii, w jednej wybranej dziedzinie prawa podatkowego.

Po raz pierwszy wybieramy też najlepszych specjalistów w nowej kategorii – doradztwie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11087

Wydanie: 11087

Spis treści
Zamów abonament