Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Sprawa GetBacku zatacza coraz szersze kręgi

27 czerwca 2018 | Ekonomia
>Getback boryka się z problemami finansowymi
źródło: Rzeczpospolita
>Getback boryka się z problemami finansowymi

Agenci CBA we wtorek dokonali kolejnych zatrzymań w sprawie GetBacku. Prokuratura wysyła jasny sygnał: na tym nie musi się skończyć.

 

Zatrzymane we wtorek osoby to Katarzyna M., była dyrektor biura zarządu GetBacku, oraz Szczepan D. M., prezes Polskiego Domu Maklerskiego. Katarzyna M. jest podejrzana o niszczenie dokumentów spółki. Jak wskazuje Prokuratura Regionalna w Warszawie, w ten sposób zacierała ona ślady popełnionych przestępstw i pomagała ich sprawcom w uniknięciu odpowiedzialności karnej. Grozi jej za to od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

Nawet dziesięć lat więzienia grozi z kolei Szczepanowi D. M., szefowi Polskiego Domu Maklerskiego. Prokuratura zarzuca mu m.in. działanie wspólnie i w porozumieniu z byłym szefem GetBacku, podejrzanym Konradem K., na szkodę windykatora. Na...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11087

Wydanie: 11087

Spis treści
Zamów abonament