Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Przełom przed sądem

27 czerwca 2018 | Ranking firm doradztwa podatkowego | Monika Pogroszewska
źródło: Rzeczpospolita
źródło: Rzeczpospolita

Dzięki zaangażowaniu doradców zapadły orzeczenia, których efektem jest m.in. rozstrzygnięcie wątpliwości na korzyść podatników 
i zmiana zasad rozliczenia VAT w UE.

W tym roku już po raz trzeci przyznaliśmy wyróżnienia za wygrane przed sądami, które podważają niekorzystne dla podatników interpretacje przepisów i przyczyniają się do zmiany praktyki administracji skarbowej. Zależy nam, by ranking „Rzeczpospolitej" odzwierciedlał aktywność firm i kancelarii na rynku doradztwa i ich wkład w zmianę linii orzeczniczej sądów administracyjnych.

Konkurencja w tej dziedzinie była ogromna, gdyż uczestnicy rankingu zgłosili wiele ciekawych orzeczeń. Wyboru przełomowych wyroków dokonała kapituła rankingu pod przewodnictwem prof. Hanny Litwińczuk, złożona z wybitnych przedstawicieli świata nauki i organizacji przedsiębiorców. Członkiem kapituły jest także Anna Wojda, szefowa działu prawa „Rzeczpospolitej", ale nie głosuje i nie typuje przedsięwzięć do wyróżnienia.

Podobnie jak w poprzednim roku wyróżniamy wygrane sądowe w...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11087

Wydanie: 11087

Spis treści
Zamów abonament