Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Ekspert, którego cytują sędziowie

27 czerwca 2018 | Ranking firm doradztwa podatkowego | Monika Pogroszewska
źródło: Rzeczpospolita
DR Adam Bartosiewicz Gwiazdą doradztwa podatkowego został wspólnik w Kancelarii EOL ze Szczecina, autor licznych komentarzy do ustaw podatkowych oraz kilkuset glos, komentarzy i artykułów  o tematyce podatkowej; cytowany w ponad 3 tysiącach orzeczeń sądów administracyjnych. Wyróżnienie otrzymuje za wpływ jego wiedzy i przemyśleń na cały rynek doradztwa podatkowego oraz orzecznictwo sądów. Kapituła rankingu doceniła jego aktywność, bardzo wysoki poziom merytoryczny, skuteczność działania oraz interdyscyplinarność  i wszechstronność.
źródło: materiały prasowe
DR Adam Bartosiewicz Gwiazdą doradztwa podatkowego został wspólnik w Kancelarii EOL ze Szczecina, autor licznych komentarzy do ustaw podatkowych oraz kilkuset glos, komentarzy i artykułów o tematyce podatkowej; cytowany w ponad 3 tysiącach orzeczeń sądów administracyjnych. Wyróżnienie otrzymuje za wpływ jego wiedzy i przemyśleń na cały rynek doradztwa podatkowego oraz orzecznictwo sądów. Kapituła rankingu doceniła jego aktywność, bardzo wysoki poziom merytoryczny, skuteczność działania oraz interdyscyplinarność i wszechstronność.

osiągnięcia indywidualne | Po raz pierwszy przyznajemy tytuł wschodzącej gwiazdy doradztwa podatkowego. Kapituła jednogłośnie wskazała na dr. Adama Bartosiewicza. Zwróciła też uwagę na osiągnięcia trójki innych doradców. Monika Pogroszewska

W nowej kategorii rankingowej udział wzięło 26 firm i kancelarii, które z grona pracowników wybrały jedną wyróżniającą się osobę. Chodziło o doradców posiadających tytuł nie dłużej niż dziesięć lat, którzy mogą się pochwalić takimi sukcesami, jak wygrane przed sądami administracyjnymi w przełomowych sprawach, osiągnięcia naukowe, aktywność w komentowaniu prawa podatkowego czy doradztwo przy prestiżowych transakcjach.

Wyboru dokonała kapituła złożona z wybitnych przedstawicieli świata nauki i organizacji przedsiębiorców pod przewodnictwem prof. Hanny Litwińczuk. Jej członkowie jednogłośnie wskazali na dr. Adama Bartosiewicza, wspólnika w kancelarii EOL ze Szczecina. – Wyróżniamy go za wszechstronność i wysoki poziom...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11087

Wydanie: 11087

Spis treści
Zamów abonament