Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Warto mieć dobrą stronę WWW

27 czerwca 2018 | Ranking firm doradztwa podatkowego | Monika Pogroszewska
źródło: Rzeczpospolita

Po raz pierwszy ocenialiśmy strony internetowe firm i kancelarii podatkowych. Najbardziej przejrzyste dla użytkowników witryny mają ECDDP, Mariański Group i Grant Thornton.

Strony internetowe to wizytówka, która pomaga przyciągnąć nowych klientów. W tym roku po raz pierwszy przyznajemy nagrody za witryny prowadzone przez firmy i kancelarie.

W tej konkurencji wzięło udział 40 uczestników rankingu. Wyboru dokonała kapituła złożona z praktyków i ekspertów zajmujących się marketingiem prawniczym. Wśród nich znaleźli się: Joanna Parafianowicz, adwokat, redaktor portalu pokojadwokacki.pl; Bartosz Pilitowski, prezes Court Watch Polska; Grzegorz Furgał, doradca Krajowej Rady Radców Prawnych; Marcin Tomczak, partner w firmie Tomczak Stanisławski, oraz Michał Błazik, szef działu prawo online „Rzeczpospolitej".

Liczy się...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11087

Wydanie: 11087

Spis treści
Zamów abonament