Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Sukces muzeum z Opola

28 marca 2017 | Życie Opola i Ziemi Opolskiej | Jacek Cieślak
Muzeum Polskiej Piosenki jest jedynym muzeum w Polsce, które dostało nagrodę Polskiej Organizacji Turystycznej za 2016 rok.
źródło: Muzeum Polskiej piosenki/materiały prasowe
Muzeum Polskiej Piosenki jest jedynym muzeum w Polsce, które dostało nagrodę Polskiej Organizacji Turystycznej za 2016 rok.

kultura i biznes | Jeden z dziesięciu Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny 2016 trafił do Muzeum Polskiej Piosenki.

Prestiżową nagrodę odebrali wiceprezydent Opola Maciej Wujec i dyrektor Muzeum Jarosław Wasik. Podkreślili, że jest to ogromny sukces oraz docenienie pracy, jaka została włożona w tworzenie jednej z największych atrakcji regionu.

– Certyfikat Najlepszy Produkt Turystyczny 2016, który otrzymaliśmy w tym roku, to najważniejsza nagroda przyznawana przez branżę turystyczną w Polsce – powiedział „Rzeczpospolitej" Jarosław Wasik. – Organizatorem konkursu jest Polska Organizacja Turystyczna (POT), która przyznając tę nagrodę, ma na celu wyłonienie atrakcyjnych i nowatorskich produktów turystycznych, przyjaznych dla odwiedzających i realizujących najlepsze wzorce turystyki krajowej oraz światowej.

Nowa wystawa

W tym roku do konkursu zostało zgłoszonych ponad 250 atrakcji turystycznych z całego kraju. – Certyfikat otrzymało zaledwie dziesięć z nich, w tym Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu – mówi Jarosław Wasik. – Warto podkreślić, że byliśmy jedynym muzeum spośród...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10711

Wydanie: 10711

Spis treści
Zamów abonament