Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Efektowne odbicie WIG20

19 grudnia 2017 | Ekonomia
W Warszawie akcje drożały na fali poprawy nastrojów na zagranicznych rynkach, gdzie inwestorzy  z dużym zapałem ruszyli na zakupy przecenionych w minionym tygodniu papierów.
źródło: Rzeczpospolita
W Warszawie akcje drożały na fali poprawy nastrojów na zagranicznych rynkach, gdzie inwestorzy z dużym zapałem ruszyli na zakupy przecenionych w minionym tygodniu papierów.

giełda | Krajowe indeksy wykorzystały poprawę nastrojów na zagranicznych parkietach, wypracowując mocne zwyżki. jacek mysior

Wraz z początkiem nowego tygodnia optymistyczne nastroje ponownie zawitały na warszawską giełdę za sprawą hossy na największych rynkach akcji. W efekcie indeks WIG20 miał w poniedziałek doskonałe warunki do wypracowania efektownej zwyżki. Okazję krajowi inwestorzy w pełni wykorzystali, dzięki czemu główny wskaźnik zyskał ponad 2 proc., co na tle pozostałych rynków...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10932

Wydanie: 10932

Spis treści
Zamów abonament