Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

PRB chce nagrodzić ludzi sukcesu z wizją i pasją

19 stycznia 2018 | Ekonomia
autor zdjęcia: Robert Gardziński
źródło: Rzeczpospolita

Do 19 stycznia można zgłaszać kandydatów do 7. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. O jej idei mówi Wojciech Kostrzewa, przewodniczący kapituły konkursu.

Rz: Większość nagród, z biznesowymi na czele, wyróżniając określone działania czy postawy, wyraża jednocześnie swoją wizję tego, jak powinien wyglądać biznes. Jaka jest wizja PRB – jakich ludzi i jakie postawy chce promować?

Wojciech Kostrzewa: Gdy siedem lat temu rodziła się idea Nagrody Polskiej Rady Biznesu, którą chcieliśmy również uhonorować zmarłego w 2009 r. pierwszego prezesa PRB Jana Wejcherta, zastanawialiśmy się, co może być sygnałem płynącym od nas, przedsiębiorców, do społeczeństwa. Uznaliśmy, że należy zmieniać wizerunek przedsiębiorców, pokazując wszystkim Polakom, jak wiele tworzą. Dlatego idea Nagrody PRB pozostaje niezmienna. Szukamy i nagradzamy wybitne osobowości, które zmieniają rzeczywistość, a jednocześnie reprezentują najwyższe wartości etyczne i mogą być wzorem do naśladowania dla innych. Poszukujemy ludzi, którzy swoimi postawami i działaniami odwzorowują najlepsze cechy polskich przedsiębiorców, którzy nie tylko potrafią osiągać sukces, ale też realizują szerszą wizję. Mamy takie poczucie, że chcemy w ten sposób coś oddać społeczeństwu. My odnieśliśmy sukces i...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10955

Wydanie: 10955

Spis treści
Zamów abonament