Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wpływy z emisji na rozwój

06 grudnia 1997 | Ekonomia | LO

IZD Ekodrob SA rozpoczyna zapisy na akcje

Wpływy z emisji na rozwój

W poniedziałek 8 grudnia 1997 r. zaczynają się zapisy na akcje serii BIławskich Zakładów Drobiarskich w transzy otwartej -- nieco ponad 2, 7 mln szt. i w transzy dla inwestorów instytucjonalnych liczącej 2, 5 mln szt. akcji.

Zapisy na obie transze będą trwały 5 dni, do 12 grudnia br. Cenę akcji ustalono na 4 zł za szt. Dotyczy ona również transzy wewnętrznej (zaplanowano 500 tys. szt. , jest ponad 700 tys. szt. ), która zakończyła się kilka dni temu, a była skierowana do pracowników, hodowców i dystrybutorów. W związku z nadsubskrypcją zarząd zadecydował przydzielić akcje wszystkim o to występującym zmniejszając o ponad 200 tys. liczbę akcji w transzy otwartej. Debiut akcji serii Bna GPW planowany jest w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Wpływy z emisji, liczone na 24 mln zł, będą wykorzystane na budowę nowego zakładu na obrzeżach Iławy. Brakujące ok. 32 mln zł będzie z preferencyjnego kredytu inwestycyjnego,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1249

Spis treści
Zamów abonament