Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Poradnictwo i pomoc w szukaniu partnerów

23 marca 2010 | Dobra firma | Piotr Ceregra

Firmy mikro, małe i średnie najczęściej muszą się zapisać do organizacji branżowej lub regionalnej i dopiero za jej pośrednictwem mogą się stać członkami ogólnopolskiej

W Komisji Trójstronnej, czyli forum, na którym przedstawiciele rządu, pracodawcy i związkowcy dyskutują na tematy gospodarcze i społeczne, reprezentowane są cztery organizacje pracodawców.

Są to: Konfederacja Pracodawców Polskich, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Business Centre Club – Związek Pracodawców oraz Związek Rzemiosła Polskiego.

Zasady uzyskiwania członkostwa w tych organizacjach są zróżnicowane. Jednak drobny przedsiębiorca bezpośrednio może przystąpić tylko do jednej z nich.

Pakiet usług

Członkami Business Centre Club są przedsiębiorcy – osoby fizyczne, prawne oraz niemające osobowości prawnej spółki prawa handlowego – prowadzący działalność gospodarczą, a także ich...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8580

Spis treści
Zamów abonament