Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Polskie firmy mają za sobą kolejny dobry rok

20 kwietnia 2011 | Pierwsza strona | Piotr Mazurkiewicz
Nagrodę dla PKN Orlen za I miejsce na Liście 500 odbiera prezes Jacek Krawiec. Od lewej Paweł Lisicki (redaktor naczelny „Rz”),  Jan Krzysztof Bielecki (szef Rady Gospodarczej przy Premierze), Marek Szostek (wiceprezes PGE), Michał Szubski (prezes PGNiG)
autor zdjęcia: Rafał Guz
źródło: Fotorzepa
Nagrodę dla PKN Orlen za I miejsce na Liście 500 odbiera prezes Jacek Krawiec. Od lewej Paweł Lisicki (redaktor naczelny „Rz”), Jan Krzysztof Bielecki (szef Rady Gospodarczej przy Premierze), Marek Szostek (wiceprezes PGE), Michał Szubski (prezes PGNiG)

Liderem ponownie jest PKN Orlen. Wzrosły przychody, zyski oraz wartość firm

 

W przypadku tworzonej przez „Rz" Listy 500 największych przedsiębiorstw trzynastka nie okazała się pechowa. Ostatni rok był dla liderów polskiej gospodarki naprawdę udany. Ich łączne przychody przekroczyły bilion złotych i były o 10,5 proc. wyższe niż w 2009 r. – Odkąd publikujemy Listę, podwoiły się – mówił podczas gali Paweł Lisicki, redaktor naczelny „Rz".

Spośród 500...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8908

Spis treści
Zamów abonament