Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE
POPRZEDNI ARTYKUŁ Z WYDANIA NASTĘPNY ARTYKUŁ Z WYDANIA

Zakupy w sieci

20 kwietnia 2011 | Zakupy w sieci
Electro.pl  już po raz trzeci został uznany przez Klientów  za najrzetelniejszy i najbardziej popularny sklep w Polsce, zdobywając Laur Najlepszego sklepu internetowego. Setki tysięcy obsługiwanych osób czyni go poważnym zagrożeniem dla tradycyjnych marketów RTV i AGD.
źródło: Rzeczpospolita
Electro.pl już po raz trzeci został uznany przez Klientów za najrzetelniejszy i najbardziej popularny sklep w Polsce, zdobywając Laur Najlepszego sklepu internetowego. Setki tysięcy obsługiwanych osób czyni go poważnym zagrożeniem dla tradycyjnych marketów RTV i AGD.
Przyrost liczby opinii użytkowników Opineo.pl w latach 2008-2010
źródło: Rzeczpospolita
Przyrost liczby opinii użytkowników Opineo.pl w latach 2008-2010

Coraz więcej Polaków robi zakupy przez internet. Dokonują oni wyborów nie tylko dotyczących towarów, ale też miejsc, w których je kupują. A możliwości jest wiele. Sklepy internetowe, serwisy aukcyjne czy serwisy sprzedające przez portale społecznościowe starają się przekonać e-konsumentów, że to właśnie do nich powinniśmy trafić. Kuszą konkurencyjnymi cenami, krótkim czasem dostarczenia produktów czy też brakiem opłaty za przesyłkę. Jak nie dać się oszukać i kupować racjonalnie?

Jeszcze kilka lat temu o wirtualnych sklepach wiedzieli jedynie najwięksi zwolennicy internetu. Dzisiaj ponad 76% użytkowników sieci robi zakupy w ten właśnie sposób. Gwałtownie rozwijający się rynek e-commerce oraz wzrost świadomości konsumentów wymusił na właścicielach sklepów internetowych ciągłe poszerzanie asortymentu oraz podnoszenie jakości obsługi.

Pomimo, że dochody z segmentu e-commerce stanowią niewiele ponad 3% dochodów z całego polskiego handlu, to stosunkowo niskie koszty założenia i prowadzenia sklepu sprawiają, że osób sprzedających przez...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
POPRZEDNI ARTYKUŁ Z WYDANIA NASTĘPNY ARTYKUŁ Z WYDANIA
Brak okładki

Wydanie: 8908

Spis treści
Zamów abonament