Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zakup kontrolowany

20 kwietnia 2011 | Zakupy w sieci
źródło: Rzeczpospolita

Robienie zakupów przez Internet to ogromna wygoda. Nie zwalnia nas to jednak z odpowiedzialności i rozsądku, z jakimi zwykle kupujemy produkty w tradycyjnych sklepach.

Także towar z komputera należy uważnie „obejrzeć", porównać jego cenę w różnych serwisach i wybrać optymalny sposób dostarczenia przesyłki. W podjęciu decyzji pomoże nam ZNAK JAKOŚCI OBSŁUGI Q.

Zanim się zdecydujemy się na zakup produktu, skorzystajmy z możliwości, jakie dają nam porównywarki cenowe. Zwróćmy uwagę nie tylko na cenę interesującego nas towaru, ale również na sposób dostawy proponowany przez sprzedającego. Upewnijmy się, czy cena podana na stronie sklepu to kwota brutto czy netto. Sprawdźmy również opinie o produkcie – unikniemy w ten sposób rozczarowania i kłopotów związanych z procedurą reklamacyjną czy zwrotem przesyłki. Jedną z najbardziej popularnych porównywarek, na której znajdziemy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8908

Spis treści
Zamów abonament