Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W skrócie

19 lutego 2015 | Ekonomia

MEDIA, TECHNOLOGIE

- „Express Bydgoski" i „Nowości – Dziennik Toruński" dostały od Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów karę za artykuły sponsorowane. Materiały nie zostały oznaczone jako reklamy. – To niezgodna z prawem praktyka. Za wprowadzanie czytelników w błąd prezes UOKiK nałożył na wydawcę gazet, spółkę Express Media, karę w wysokości blisko 13 tys. zł – podano. Express Media odwołał się od decyzji UOKiK do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

—ele

- TVP skierował do Polskiego Związku Piłki Siatkowej przedsądowe wezwanie do unieważnienia umowy z Polsatem na prawa telewizyjne do rozgrywek reprezentacji Polski w siatkówce halowej i plażowej kobiet i mężczyzn w latach 2015–2018. Zdaniem TVP została ona nieprawnie wyłączona z przetargu na te prawa. PZPS utrzymuje, że zdyskwalifikował TVP w przetargu za braki w dokumentacji. TVP podała, że jeśli nie dojdzie do unieważnienia umowy,  skieruje sprawę do sądu.

—ele

- Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa (odpowiada za budowę sieci szerokopasmowej na terenie województwa...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10070

Wydanie: 10070

Spis treści
Zamów abonament