Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowa pula pomocy z PARP dla przedsiębiorców

11 stycznia 2016 | Dobra Firma
Cztery tegoroczne nabory PARP ogłosiła już w ubiegłym roku
źródło: Rzeczpospolita
Cztery tegoroczne nabory PARP ogłosiła już w ubiegłym roku

W tegorocznych konkursach zaplanowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w programie „Inteligentny rozwój" firmy będą mogły sięgnąć po niemal 1,3 mld zł.

Artur osiecki

W br. w nowym programie dla biznesu Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaplanowała dziesięć naborów projektów od firm.

– Te konkursy są bardzo potrzebne sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw. Jednocześnie mam wątpliwości, czy akurat te zaplanowane w br. są tymi najpotrzebniejszymi – mówi Danuta Jabłońska, międzynarodowy ekspert ds. funduszy UE.

– Rynek czeka raczej na inne rzeczy związane przede wszystkim z innowacjami, ale rozumiem, że lepiej ogłaszać i robić rzeczy bezpieczne, bo nie ma co ukrywać, że panująca niepewność natury politycznej przekłada się też na bieżące działanie Agencji – dodaje była prezes PARP.

Przyspieszenie

– Nasz główny cel na ten rok to przyspieszenie w przedsiębiorstwach procesów innowacyjnych, wsparcie firm w rzeczywistym spożytkowaniu...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10340

Wydanie: 10340

Spis treści
Zamów abonament