Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Firmowe auto także z banku

31 marca 2017 | Dobra Firma
Kredyty samochodowe dla firm
źródło: Rzeczpospolita
Kredyty samochodowe dla firm

Kredyty samochodowe znikają z rynku. Firmy coraz chętniej posiłkują się leasingiem. W bankach powodzeniem cieszą się natomiast produkty niestandardowe, łączące leasing z kredytem. ewa bednarz

Przedsiębiorcy mają coraz mniejszy wybór kredytu samochodowego, ale wciąż jeszcze nie muszą na zakup auta czy floty przeznaczać ani kredytu gotówkowego, ani inwestycyjnego.

Wysokość kredytu na kupno firmowego auta czy aut – w dwóch bankach: BGŻ BNP Paribas i Raiffeisen Polbank – może sięgać nawet 500 tys. zł. W pierwszym spłaty można rozłożyć na osiem lat, w drugim na siedem. Przy czym BGŻ BNP Paribas sfinansuje do 125 proc. wartości pojazdu. Nie trzeba więc mieć pieniędzy na wkład własny – zostanie nawet na ubezpieczenie. Kredyt można wziąć na zakup zarówno samochodów nowych, jak i używanych. Można też refinansować nim kredyt samochodowy zaciągnięty w innym banku.

W Idea Banku kredyt samochodowy można spłacać jeszcze dłużej niż w BGŻ BNP Paribas – do dziesięć lat. Jest to też jedyny bank, który zapewnia, że może sfinansować...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10714

Wydanie: 10714

Spis treści
Zamów abonament