Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Fundamenty są solidne

31 marca 2017 | Nieruchomości Plus
Courtney Fingar, redaktor naczelna „fDI Magazine
źródło: Rzeczpospolita
Courtney Fingar, redaktor naczelna „fDI Magazine".

Rozmowa z Courtney Fingar, redaktor naczelną „fDI Magazine".

Rz: Magazyn „fDi" należący do Grupy Financial Times publikuje rankingi „Cities of the Future" dotyczące atrakcyjności miast i regionów na całym świecie. Już po raz drugi badanie objęło polskie miasta, które były oceniane m.in. pod kątem potencjału ekonomicznego, kapitału ludzkiego i poziomu życia, przyjazności dla biznesu, efektywności kosztowej i dostępności. Jakie są założenia tego konkursu?

fDI Intelligence jest specjalnym oddziałem Financial Timesa, który skupia się na zagranicznych inwestycjach bezpośrednich, a jego częścią jest magazyn „fDI". W magazynie regularnie publikujemy rankingi miejsc na całym świecie - lokalizacje analizujemy pod kątem ich atrakcyjności dla przyszłych inwestycji. Analizą danych o każdym miejscu zajmuje się zespół naszych analityków. Na tej podstawie określamy czynniki kluczowe dla inwestorów, którzy podejmują decyzje o lokowaniu kapitału i podejmowaniu działań operacyjnych w danej lokalizacji. Tymi czynnikami są m.in.: potencjał ekonomiczny, kapitał ludzki i poziom życia,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10714

Wydanie: 10714

Spis treści
Zamów abonament