Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Gospodarka współdzielenia

31 marca 2017 | Nieruchomości Plus
źródło: Shutterstock

Deweloperzy zmieniają sposób budowy komercyjnych budynków biurowych, skupiając swą uwagę na potrzebach najemców, którzy decydują się na rekrutowanie pracowników młodszych, bardziej kreatywnych i w większym stopniu nastawionych na współpracę.

Budynki biurowe w coraz mniejszym stopniu przypominają pojedyncze nieruchomości, są raczej kompleksami o zróżnicowanym przeznaczeniu. Podobne jest podejście do kompleksów mieszkaniowych, jak np. te stworzone przez wyspecjalizowanych deweloperów, np. WeLive czy The Collective, które niedawno zostały otwarte w Old Oak w Londynie, zaprojektowane przez PLP Architecture. Tego typu kompleksy mieszkaniowe, zlokalizowane w ośrodkach miejskich, zawierają zaawansowane technicznie pokoje typu studio z aneksami kuchennymi, łazienki en-suite, wyposażone w najnowsze technologie, podczas gdy jadalnie czy pomieszczenia przeznaczone do spędzania wolnego czasu dostępne są bezpłatnie lub na wynajem.

- Mimo że grupą docelową odbiorców tego...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10714

Wydanie: 10714

Spis treści
Zamów abonament