Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Start-upy na mecie

31 marca 2017 | Nieruchomości Plus
źródło: MIPIM 2017

Konkurs w tym roku przyciągnął niemal 150 uczestników.

Na ostatnich targach MIPIM w Cannes ponownie zaprezentowano najbardziej obiecujące i innowacyjne młode firmy. W tym roku konkurs przyciągnął niemal 150 uczestników. Oceniani byli w trzech kategoriach: budynek, miasto, technologie.

Oto najciekawsze młode przedsiębiorstwa.

KATEGORIA BUDYNKI

Na początek Chainels. To duńska platforma komunikacji i wymiany danych B2B, która pozwala kadrom zarządzającym nieruchomościami wymieniać się ważnymi informacjami. Platforma adresowana jest do właścicieli nieruchomości, inwestorów, kadry zarządzającej nieruchomościami, najemców, ale także specjalistów ds. marketingu czy ochrony.

- Inwestorzy nieruchomości, kadry zarządzającej oraz najemcy wykorzystują Chainels, aby zaoszczędzić czas oraz polepszyć jakość centrów handlowych - wyjaśnia Sander Verseput, współzałożyciel firmy. Dodaje, że efektywna współpraca pomiędzy wynajmującymi, osobami zarządzającymi nieruchomościami, ochroną, specjalistami ds. marketingu oraz właścicielami jest często problematyczna. Ze względu na nieprawidłowe dane kontaktowe, zmiany kadrowe oraz nieaktualne metody komunikacji niektórzy z interesariuszy często nie wiedzą, czym zajmują się pozostali. Aby osiągać wspólne cele, wszyscy muszą dokładnie wiedzieć, co się dzieje i dlaczego.

Kolejny pomysł to Cunio Technologies, aplikacja i witryna,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10714

Wydanie: 10714

Spis treści
Zamów abonament