Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Pocałunków już nie będzie

01 lipca 2020 | Sport | Olgierd Kwiatkowski

Michał Kwiatkowski i Rafał Majka walczą o nowe kontrakty. Ze światowym peletonem żegna się polska firma CCC. Za miesiąc wznowiony zostanie sezon.

Gdyby nie pandemia, trwałby właśnie Tour de France, ale zamiast 27 czerwca wyścig rozpocznie się 29 sierpnia. Trasa pozostanie bez zmian.

Nie ma pewności, czy Tour odbędzie się z kibicami, ale organizatorzy raczej pozwolą, by publiczność pojawiła się na górskich etapach. Tam łatwiej respektować przepisy o zachowaniu dystansu. Dekoracje zaplanowano bez pocałunków od hostess i uścisków od notabli. Bez związku z pandemią, ale w zgodzie z postulatami feministek, pierwszy raz na podium wprowadzono parytet hostess i stewardów.

To będzie szczególny sezon, w nieco ponad 90 dni upchano 22 wyścigi World Tour, w tym trzy wielkie toury i mistrzostwa świata....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11698

Wydanie: 11698

Spis treści

Reklama

Nieprzypisane

Zamów abonament