Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

CloudFerro głównym wykonawcą w wielkich projektach europejskich

24 czerwca 2022 | Polska Kosmiczna + Komunikaty

rozmowa | Maciej Krzyżanowski, prezes firmy technologicznej CloudFerro.

CloudFerro jest największą polską firmą w sektorze kosmicznym i jedyną w polskim sektorze kosmicznym, która ma status prime contractora, czyli głównego wykonawcy dla takich instytucji europejskich, jak Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), Europejska Organizacja Eksploatacji Satelitów Meteorologicznych (EUMETSAT), Europejskie Centrum Prognoz Średnioterminowych (ECMWF) czy Niemiecka Agencja Aerokosmiczna (DLR). Co oznacza dla firmy rola prime contractora?

Maciej Krzyżanowski: To sygnał od instytucji europejskich oraz innych podmiotów w sektorze kosmicznym w Europie, że nasza firma osiągnęła dojrzałość, spełnia określone wymogi i działa zgodnie z najwyższymi standardami ustalonymi przez te instytucje. Jest to także wyraz zaufania do naszych kompetencji i sprawnej realizacji projektów kosmicznych, często bardzo zaawansowanych technologicznie. To ogromne wyróżnienie, ale i wyzwanie, by nieustannie utrzymywać wysoki poziom jakości i obsługi klientów.

Jakiego typu usługi...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12300

Wydanie: 12300

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Zamów abonament