Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Stawiamy na długofalowy rozwój i budowanie wartości w polskim sektorze kosmicznym

24 czerwca 2022 | Polska Kosmiczna + Komunikaty

|Krajowy sektor kosmiczny osiąga coraz wyższy stopień dojrzałości. Polskie firmy realizują coraz bardziej ambitne projekty, a nasi specjaliści pracują przy największych misjach. Działanie na rzecz stałego rozwoju sektora, zwiększanie grona zaangażowanych podmiotów i budowanie polskich kadr znajdują się wśród priorytetów SENER Polska.

Dynamiczny rozwój naszej firmy to stałe podnoszenie kompetencji. Dziś ponad 80 proc. członków SENER Polska to inżynierowie wyspecjalizowani w technologiach kosmicznych, którzy jak dotąd zrealizowali osiemnaście projektów na poziomie europejskim i globalnym. Tworzymy przede wszystkim mechanizmy i naziemne urządzenia do montażu i integracji satelitów. Bierzemy udział w największych misjach naukowych Europejskiej Agencji Kosmicznej: JUICE, ATHENA, ExoMars, PROBA-3 czy Sample Fetch Rover.

Poprzez nasze działania wspieramy też polski sektor kosmiczny, współtworzymy jego kadry i przyczyniamy się do systematycznego zwiększania liczby przedsiębiorstw zaangażowanych w tworzenie kosmicznych technologii.

Otwieramy drzwi do sektora kosmicznego

Blisko współpracujemy z ponad 80 podmiotami, które często...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12300

Wydanie: 12300

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Zamów abonament