Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Poszukiwacze muzycznych dźwięków

27 września 2013 | Opera Narodowa | Edyta Borkowska

Teatr Wielki-Opera Narodowa jak co roku przygotował różnorodne zajęcia dla dzieci i młodzieży. W styczniu ruszą dwa nowe projekty.

Gdybyśmy mogli podwoić, a nawet potroić naszą ofertę, i tak znaleźlibyśmy chętnych – mówi „Rz" Anna Sapiego, kierownik działu programów edukacyjnych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

Miejsca na poranki muzyczne dla najmłodszych – od 5 do 10 lat – są już zarezerwowane. Warto jednak sprawdzać ich dostępność tuż przed koncertem, ponieważ zdarzają się rezygnacje. Maluchy bardzo polubiły te spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko.

– Dzieci czują się w swoim gronie swobodnie i komfortowo, ponieważ koncerty organizowane są w Salach Redutowych, gdzie rozkładamy materace. Dbamy, by były to zajęcia na najwyższym poziomie, występują muzycy Orkiestry Teatru Wielkiego-Opery Narodowej. Chcemy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9650

Wydanie: 9650

Spis treści
Zamów abonament