Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

W pięć lat podwoimy przychód

30 września 2016 | LTS

Ben Fitts, European Regional Manager nowozelandzkiego koncernu Mainfreight.

Rz: 25 procent przychodów firmy tworzone jest w Nowej Zelandii. Jaka jest pozycja firmy na macierzystym rynku?

Ben Fitts: Świadczymy pełen zakres usług logistycznych i jesteśmy największym graczem na tamtejszym rynku, a także postrzeganym jako oferujący najwyższą jakość usług. Udział w rynku zdobyliśmy poprzez lata pracy, jednocześnie inwestując w nowoczesne magazyny umożliwiające zwiększenie efektywności obsługi. Mamy najlepiej rozbudowaną sieć drobnicową w kraju umożliwiającą świadczenie usług od drzwi do drzwi z możliwością śledzenia przesyłek. Nasze inwestycje są realizowane zgodnie ze stuletnią wizją firmy, czyli podejmując decyzje dzisiaj myślimy o tym, jaki będą one miały wpływ na naszą działalność za 100 lat.

W Nowej Zelandii firma specjalizuje się w logistyce żywności. Jaka jest specjalizacja w Europie?

Wyspecjalizowaliśmy się w oferowaniu innowacyjnych, skrojonych na miarę łańcuchów logistycznych. W naszych magazynach można znaleźć najróżniejsze produkty: od części ciągników rolniczych i kosiarek do trawy po kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała. Wykonujemy też najróżniejsze dodatkowe zlecenia, od najprostszych czynności związanych z przeładunkiem towarów po kompletację wyposażenia ciągników rolniczych dostarczanych do europejskich sieci sprzedaży, od standardowej kompletacji zleceń po...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10562

Wydanie: 10562

Spis treści
Zamów abonament