Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kukuruźnik wśród kur

30 kwietnia 1998 | Moje Pieniądze | AJ

SZTUKA WYDAWANIA PIENIĘDZY

Kukuruźnik wśród kur

Godzina podróży bonanzą kosztuje 400 dolarów. Bardziejekskluzywny jest przelot executiv jetem, którym z upodobaniem przemieszczają się międzynarodowe elity towarzyskie. Nasze też oswoiły się już z odrzutowym transportem i jego cenami.

ANNA JANISZEWSKA

Kiedy człowiek sukcesu wstaje o poranku i dokonuje odkrycia, że podziw żony i zazdrość bliźnich zaczynają go nieco nużyć, powinien poważnie zastanowić się nad znalezieniem stosownego hobby. Możliwości jest bez liku, ale pasję należy wybrać z rozmysłem. Za motylami uganiać się nie wypada, a kolekcjonowanie znaczków prawdziwemu mężczyżnie nie daje szansy wykazania, jaki jest dzielny i nieustraszony.

Biorąc to pod uwagę należy wybrać samodzielne latanie. Ma ono same zalety. Samoloty zazwyczaj stoją poza miastem, z dala od domu hobbysty. Lata się bez rodziny, przynajmniej w...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1374

Spis treści
Zamów abonament