Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Spotkanie z przemysłową rewolucją

02 października 2017 | Dodatki Jednodniowe
źródło: Fotolia

|Rewolucja przemysłowa na świecie, także w Polsce, staje się faktem. Już po raz drugi przedstawiciele branży przemysłowej spotkają się na Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 14-16 listopada, w Ptak Warsaw Expo, by rozmawiać o rozwoju Przemysłu 4.0., który w bardzo szybkim tempie zmienia otaczający nas świat.

Ubiegłoroczna, inauguracyjna edycja Warsaw Industry Week w podwarszawskim Nadarzynie była nie tylko sukcesem organizacyjnym. To było miejsce spotkania przemysłu, nauki i biznesu. Te trzy obszary wzajemnie się przenikają, tworząc forum wymiany pomysłów i doświadczeń, umożliwiając przegląd najnowszych, innowacyjnych technologii. W pierwszej edycji Warsaw Industry Week wzięło udział 321 wystawców, 500 reprezentowanych firm, ponad 9000 profesjonalnych zwiedzających. Na powierzchni 25 000 m2 zaprezentowano blisko 500 ton pracujących maszyn. Tegoroczna edycja imprezy zapowiada się jeszcze bardziej imponująco, powierzchnia targów zostanie powiększona niemal dwukrotnie.

To największe industrialne targi w tej części Europy, skierowane do całej branży przemysłowej. Spotkają się tu branże maszynowa, obróbki metalu, tworzyw i drewna. Nie zabraknie firm informatycznych tworzących oprogramowanie dla przemysłu i przedsiębiorstw dostarczających...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10867

Wydanie: 10867

Spis treści
Zamów abonament