Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Agencja wspiera nowe technologie

02 października 2017 | Dodatki Jednodniowe

NCBR | Przemysł 4.0 dla coraz liczniejszej grupy firm na świecie przestaje być hasłem, a staje się faktem. Polskie firmy, które chcą być pionierami czwartej przemysłowej rewolucji, mogą skorzystać ze wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

 

NCBR to agencja wykonawcza ministra nauki i szkolnictwa wyższego finansująca nowatorskie projekty przedsiębiorców i naukowców o potencjale rynkowym. Jej działania wpisują się w cele postawione w „Planie na rzecz odpowiedzialnego rozwoju". Agencja wspiera innowatorów, pomagając „od pomysłu do przemysłu", na wszystkich etapach realizacji projektów. NCBR ubezpiecza ryzyko związane z prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych, dzięki czemu firmy mają szansę na realizację nowatorskich projektów. W ofercie NCBR znajduje się obecnie ponad 30 programów dedykowanych konkretnym grupom odbiorców: przedsiębiorcom, uczelniom, jednostkom naukowym, konsorcjom naukowo-przemysłowym czy inwestorom/zespołom zarządzającym.

Gros środków z NCBR jest przeznaczonych na wsparcie - w postaci bezpłatnego dofinansowania - działalności innowacyjnej...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10867

Wydanie: 10867

Spis treści
Zamów abonament