Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Klimat sprzyjający innowacjom

02 października 2017 | Dodatki Jednodniowe

Spółka KGHM Polska Miedź znana jest jako prekursor wdrażania innowacji w przemyśle. Podczas Międzynarodowej Konferencji Instrumenty Przemysłu 4.0 będziecie państwo mówić o swoich doświadczeniach. Jakie konkretnie działania w tym obszarze podejmujecie?

Radosław Domagalski: Podstawą jest długofalowe myślenie i stworzenie klimatu sprzyjającego innowacjom. Spośród wszystkich kluczowych wyzwań określonych w naszej strategii szczególny nacisk kładziemy na realizację projektów innowacyjnych, które przyczynią się do wzrostu produktywności i efektywności całej grupy kapitałowej. Realizujemy własną agendę badawczą, która odpowiada potrzebom głównego ciągu technologicznego KGHM, od rozpoznania złoża aż po produkty końcowe z naszych hut. Cała grupa kapitałowa pracuje na rzecz rozwiązań ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa ludzi i maszyn, zmniejszenia energochłonności procesów, zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych oraz ograniczania do minimum...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10867

Wydanie: 10867

Spis treści
Zamów abonament