Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Mocni na tle Europy

18 marca 2015 | Ekonomia
Rodzime indeksy rosły, podczas gdy na największych giełdach miała miejsce wyprzedaż.  Powrót zwyżek w Warszawie to efekt ogólnej poprawy nastrojów wokół rynków wschodzących.
źródło: Rzeczpospolita
Rodzime indeksy rosły, podczas gdy na największych giełdach miała miejsce wyprzedaż. Powrót zwyżek w Warszawie to efekt ogólnej poprawy nastrojów wokół rynków wschodzących.

Nastroje na warszawskim parkiecie były dużo lepsze niż na głównych światowych rynkach.

Jacek Mysior

Se­sja prze­bie­ga­ła pod zna­kiem prze­wa­gi ku­pu­ją­cych, któ­rym naj­wy­raź­niej za­ma­rzy­ła się hos­sa po­dob­na do tej, jaką od mie­się­cy ob­ser­wu­je­my na roz­wi­nię­tych ryn­kach ak­cji. War­to od­no­to­wać, że tym ra­zem na­stro­je na war­szaw­skim par­kie­cie by­ły du­żo lep­sze niż na naj­więk­szych świa­to­wych ryn­kach. W re­zul­ta­cie ro­dzi­me in­dek­sy wy­pa­dły znacz­nie le­piej w ry­wa­li­za­cji z roz­wi­nię­ty­mi par­kie­ta­mi, co w...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10093

Wydanie: 10093

Spis treści
Zamów abonament